Podpowiadamy

 

Ściany narażone są codziennie na wiele wyzwań. Zabawy dzieci w przedszkolach i szkołach oznaczają dużo sprzątania. A Twój dom? Niestety, również tam ściany ulegają częstym zabrudzeniom, jak również łapią kurz z powietrza. Podobnie w gabinetach lekarskich albo szpitalach - częste mycie ścian i ich dezynfekcja to codzienność.

Nasza farba Latex Samt 10 to doskonałe rozwiązanie dla najbardziej wymagających. Znacznie opóźnia brudzenie się ścian, gdyż nie zawiera składników przyciągających kurz z powietrza. Przede wszystkim jednak jest bardzo trwała i doskonale znosi częste mycie ścian środkami czystości.

Jeśli są wymagania, nie ma miejsca na kompromis. Klasa I odporności zobowiązuje.

 

 

 

 

Masz do pomalowania różne elementy domu? Drzwi, okna, ściany, elewację, rynnę, podmurówkę czy schody? 

Ułatwimy Ci wybór farby. Mamy jedno doskonałe rozwiązanie na różne potrzeby – farbę Amphibolin.

Amphibolin znakomicie kryje zarówno tynk cementowo-wapienny, beton, jak i drewno, tworzywa sztuczne, tapety czy blachę ocynkowaną. Przy tym na większości podłoży nie wymaga gruntowania.

A jeśli jeszcze dodamy, że Amphibolin ma specjalną recepturę bez szkodliwych rozpuszczalników…nic dodać, nic ująć :)

 

 

 

 

Samtex 7 E.L.F. i Samtex 3 E.L.F

 

Mamy doskonałe rozwiązanie dla osób chcących odświeżyć swoje mieszkanie lub wnętrze domu.
W salonie, któremu chcemy nadać eleganckiego wyglądu, a ścianom dyskretnego satynowego połysku, znakomicie sprawdzi się farba Samtex 7 E.L.F.
A jeżeli zależy nam na matowym wykończeniu ścian (na przykład w sypialni), zdecydujmy się na farbę Samtex 3 E.L.F., która zapewni spokojny, aksamitny efekt.